Ana Sayfa Avrupa Korana`lı Günlerde Çocuk Yaşamı ( Canlı Yayın)

Korana`lı Günlerde Çocuk Yaşamı ( Canlı Yayın)

ZÜRİCH: Korona Pandemisi sürecinde, İTİF ( İsviçre Türkiyeli İşçiler Federasyonu) tarafından düzenlenen 17 Nisan-Cuma günü, saat 20:00’ de PARTİZAN Medya’ da canlı yayında; Eve kapatılmanın çocuklar üzerindeki psikolojik, travmatik etkileri, eğitim süreci ve yapılması gerekenler tartışılacak.

Programa pedagog Metin Ayçiçek katılacak ayrıca  bu süreçte  yaşanılanlar anne gözüyle anlatılacak ve tartışılacak.

Psikolojik-Pedagojik Aile Danışmanı olarak mesleğini Nürnberg kentinde icra eden Ayçicek, mesleki ve hayatın içinden elde ettiği öğretici deneyimler ve hayatın içinden canlı örneklerle programda yer alacak.

Metin Ayçiçek, Anne – Baba Kitaplığı, Çocuk Bakımı & Ebeveynlik, Çocuk Psikolojisi kategorilerinde eserler yazmış  bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Felsefe ve Bilimde Irkçı Düşünce, Çocuk ve Demokratik Eğitim (5 Kitap Takım), Çocuk ve Demokratik Eğitim 1. Kitap: “Bir Ben Vardır Bende”, Çocuk ve Demokratik Eğitim 2. Kitap: Çocuk ve Cinsiyet Eğitimi, Çocuk ve Demokratik Eğitim 3. Kitap: Kuşaklar Arası Çatışma ve Aile İçi Demokrasinin Önemi, Çocuk ve Demokratik Eğitim 4. Kitap: Ana Baba Eğitimi olarak sayılabilir.

17 Nisan Cuma günü Türkiye saati ile saat 21.00’de, Batı Avrupa saati ile 20.00’de Partizan Medya’nın  aşağıdaki link`lerden izlenebilecek.

facebook: partizan

twitter: @Partizan_1972

web: partizanmedya.net

https://www.facebook.com/AGEB2020/

AHM/ İsviçre

16/04/2020